HABER

Türkiye’nin en güncel Turizm haber merkezi

172views

Türkiye’nin en güncel  Turizm haber merkezi eturizm.org açıldı. Sektörel tüm haberleri bir arada tutan sektörün nabzını tutan sitede anlık haber girişleri yapılmaktadır.

Türkiye'nin en güncel  Turizm habermerkezi eturizm.org açıldı. Sektörel tüm haberleri bir arada tutan sektörün nabzını tutan sitede anlık haber girişleri yapılmaktadır.

 Turizm sektörünün birçok dalında Haber yapan site başta Otel,ulaşım,gezi rehberi ve birçok Sektörel konuda gündemi yazmaya devam ediyor.Açıldığı günden itibaren sektörü Öncü bir platform olan sitede ünlü yazarlar bir araya gelerek gündemin nabzını tutuyor.


 Turizm haberleri denince ilk akla gelen site olan eTurizm.org  birçok ünlü yazarı da bir arada buluşturmayı hedefliyor Önümüzdeki yıldan itibaren yeniliklerle yoluna devam etmeye hedef koyan sitede 2019 yılından itibaren dergi basımını başlanacağı açıklandı. Turizm sektöründe ki birçok habere öncülük edeceği öngörülen site sektörle alakalı bir çok dalı bir arada tutmaya hedefliyor.Turizm haber sektöründe lider kuruluş olmayı misyon edinmiş geçmişten gelen tecrübe ile yenilenen teknolojisi üstü altyapısı birçok özelliği ilk olarak göze çarpan konu olacak.


Sektörle alakalı bir çok firmaya farklı platformlarda hizmet vermeye hazırlanan b2b teknolojisini kullanmaya hazırlık yapan platformda birçok yeni özellik hazırlığı yapılmaktadır. Turizm sektörü ile alakalı yenilikleri kendini benimsemiş sağlam adımlarla yürüyen platform allık haber bilgisi ile okuyucularına ve sektöre büyük hizmette bulunuyor. Önümüzdeki dönemlerde sektörün nabzını tutacak olan bir haber platformu gibi gözüküyor. 


3+

Yanıt bırak

GeziveGo
Gezivego-Gezi Rehberi-Sosyal İçerik Platformu

''Hayatının seni geçmesine izin verme. Kaybolmak için güzel bir yer bulalım.''