Aile Tatili

Kuşadası Tatil Evleri İle Henüz Tanışmadınız Mı?

931views

 

Kuşadası Tatil Evleri İle Henüz Tanışmadınız Mı? Her insanın doğasında yer alan en güzel ve özel anlardan bir tanesi kuşkusuz tatil için ayrılan zaman dilimleridir.

Özellikle yoğun iş temposu, stresli şehir hayatları, hava ve gürültü kirliliği gibi pek çok faktör mevcut hayatınızdan uzaklaşmanız ve yaşamınızın bir parçasına farklılık katacağınız o an’ı tetiklemektedir. Tatil her ne kadar kişiden kişiye göre değişen bir faktör gibi gözükse de temelinde deniz, kum, güneş üçlüsünü barındırmayan farklılıklar aslına bakarsanız pek de tatil olarak nitelendirilemez. Zira bu üç farklı element bir arada olmazsa, adına tatil diyemeyen milyonlarca insan olduğuna adım gibi eminim.

Anlatması, dinlemesi hatta hayal etmesi bile insanı bambaşka diyarlara götüren tatil dilimlerinde en büyük problem otellerin kalitesi, bu kaliteye göre değişen fiyatlar, eğer yemek seçiyor iseniz klasik otel yemekleri ya da hijyen takıntınız var ise otel temizliği gibi pek çok ince detay yılda 10-20 gün ayırabildiğiniz bu zaman dilimine ya engel ya da zehirli bir katkı maddesi izlenimi veriyor. Dolayısı ile kusursuz geçmesini planladığınız tatil döneminiz hem sıkıcı, hem de bir an önce evinize dönmek isteyen beyniniz ile tatsız tuzsuz bir hal alıyor.

Otellerin Devri Sona Mı Eriyor ?

Kocaman bir yapı içerisinde yerleştirilmiş yüzlerce hatta binlerce oda ve mahremiyetin neredeyse sıfıra indiği kalabalık lüks otellerin günden güne tercih edilme sayısının azaldığını sanırım tahmin edebiliyorsunuzdur. İnsanlar en özgür olması gerektiği zaman dilimlerinde kalabalıkların stresi, ya da yukarıda belirttiğim diğer farklı nedenlerden dolayı artık kalabalık otel odalarını tercih etmiyorlar.

Gelecek yüzyılda oteller yerine kiralık tatil evleri hem yurt içi hem yurt dışı turizm de ciddi anlamda öne çıkacak cümlesini kurmak hiç de hatalı olmayacaktır. Çünkü insanlar tıksa basa yemek yedirildikleri ve akşam tv karşısında uyuyakaldıkları ultra lüks otel odalarına para ödememeleri gerektiğini artık çok daha iyi biliyorlar.

Kiralık Tatil Evlerinin Rahatlığını Hayal Edin

Deniz, kum, güneş üçlüsünün bir arada olduğu ya da ihtiyacınıza göre sadece havuzlu, dağ manzaralı, mis gibi orman havasını ciğerlerinize çektiğiniz bir eviniz olsun ister misiniz. Elbette istersiniz, ya da kim buna hayır diyebilir ki?

Hayalinizdeki sessizlik, huzur, geniş bir yaşam alanı, mahremiyetin gizliliğinin ön plana çıktığı kiralık tatil evleri ile artık tanışmanın zaman geldi. Üstelik onlarca farklı seçenek ile studio, suit, deluxe ve pek çok farklı çeşit dilerseniz bambaşka manzaralar ile odaları olan huzur dolu bir tatil için bu sene tatil evi kiralama fikrini bence düşünmeye başlayın.


Türkiye’de Kiralık Tatil Evleri İçin Konum Önerisi

Her bir köşesi cennet olarak nitelendirerek başlayacağım cümlemde emin olun konum seçmek kadar zor bir şey olamaz.

3 tarafının denizlerle çevrili olması hem bol alternatifi, hem aynı zaman diliminde farklı iklimleri yaşamaya olanak sunan ülkemizde tatil evleri için bu yazımızdaki önereceğim konum kuş adası.

Gerek orman gerek deniz manzaralı tatil evleri ile ön plana çıkan kuş adası sizin tatil evinden bir adım öteye gitmenize dahi neden olabilir. Tanıdığım pek çok arkadaşım bu lokasyonda ki kısa süreli tatillerinden sonra kuşadası kiralık yazlık fiyatlarını daha tatil bitmeden aramaya başlıyorlar bile.

0

Yanıt bırak

GeziveGo
Gezivego-Gezi Rehberi-Sosyal İçerik Platformu

''Hayatının seni geçmesine izin verme. Kaybolmak için güzel bir yer bulalım.''

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister. Daha fazla bilgi için  Politikalarımıza göz atın.