Kaş

Kaş’ta Aşk Başkadır

Kaş Gezi Rehberi
Kaş Gezi Rehberi
73views

Antalya’nın küçük bir tatil beldesi olan Kaş, yeşil, mavi, pembe rengin bir araya geldiği, çok özel bir görünüme sahip olan çok özel bir tatil bölgesidir. Küçük butik yapısı ve denizin tadını çıkarabileceğiniz sahilleriyle sizlere kucak açan Kaş aynı zamanda şehrin gürültüsünden uzak, sakin ve kendinizi dinleyebileceğiniz bir yer.

Ekonomik tatil yapmak isteyenler veya kısa süreli tatil yapmak isteyenler için çok ideal bir tatil bölgesi olan Kaş özellikle çok sıkıcı ve stresli geçirdiğiniz karantina günlerinden sonra çok ideal bir tatil bölgesidir. Tatil kasabası olmasının yanı sıra butik otellerin, küçük tarihi evlerin yer aldığı, konaklama imkanı bakımından çok geniş alternatiflere sahip olduğunuz Kaş keyifli bir tatil için tercih edeceğiniz bir yer olma özelliğine sahip.

Kaş Tarihi Sokakları
Kaş Tarihi Sokakları

 

Neden Kaş?

İlçe merkezine tarihi kalıntıların yer aldığı, renkli evlerin bulunduğu, dar ve rengarenk sokaklarında keyifle dolaşabileceğiniz, denize girebileceğiniz, kumun, güneşin tadını çıkarabileceğiniz, denize karşı oturup meydanda keyif yapabileceğiniz kısacası bir tatilden beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz küçük bir tatil beldesi.

Özellikle çocuklu aileler için çok ideal olan bir tatil beldesi olması ve oyun parkına sahip olması tatili daha da anlamlı kılıyor. Ulaşımın kolay olması, küçük bir belde olduğu için her yerini kolay bir şekilde gezebiliyor olmanız, yat limanında yer alan gezi teknelerinden faydalanabiliyor olmanız, çevrede bulunan adaları gezebiliyor olmanız, hareketli, dinamik, dolu dolu bir tatil yapmanızı sağlıyor. Konaklama alanında butik otellerin çok fazla olduğu bir tatil bölgesi olması ekonomik bir tatil yapmanıza yardımcı olurken aynı zamanda bölgenin yerel evlerinde konaklamak kendinizi özel hissetmenizi sağlıyor.

Kaş Limanı
Kaş Limanı

 

Geniş Mutfak Kültürü

Mutfak kültürünün çok geniş olduğu, yerel lezzetlerin yanı sıra dünya lezzetlerinin yer aldığı bu küçük, şirin tatil bölgesinde deniz ürünlerinin her türlüsünü yiyebiliyor ve lezzetli yemekler ile unutulmaz bir tatil yaşayabiliyorsunuz. Kaş aynı zamanda meze çeşitleri ile de ünlü olan bir belde olduğu için tatil boyunca daha önce hiç tatmadığınız mezelerden tadabilir, hayatınızda unutamayacağınız mezeleri ile baş başa kalabilirsiniz. Ekonomik, dolu dolu ve farklı kültürler ile tanışabileceğiniz bir tatil için Kaş sizleri bekliyor.

0

Yanıt bırak

GeziveGo
Gezivego-Gezi Rehberi-Sosyal İçerik Platformu

''Hayatının seni geçmesine izin verme. Kaybolmak için güzel bir yer bulalım.''