Yurtiçi Turlar

Her Şey Dahil Marmaris Tekne Turu 2020

346views

Nefis Ege, cam gibi su, teni okşayan sıcacık güneş… Hepsini bir araya getiren Marmaris’in tadını çıkarmanın en iyi yoludur Marmaris tekne turu 2020 yazında da, tıpkı diğer senelerde olduğu gibi. Peki ama neden? Eh, madem sordunuz, söyleyelim: Marmaris’in doğal güzellikleri gez gez bitecek gibi değil; yani, bir yerden başlamak gerekli. Tabiatın en güzel noktalarını berrak sularla birleştiren Marmaris’i gezmeye başlamak için ise hepsi birbirinden güzel olan Marmaris koyları ziyaret edilmelidir. İşte tam da bu noktada, hem yüzüp hem eğleneceğiniz püfür püfür bir deniz gezisine katılarak bu destinasyonları son derece pratik, keyifli, dolu dolu ve tatmin edici bir şekilde turlayabilirsiniz; bunu yapabilmeniz için de biz, harika bir rota üzerine kurduğumuz, muhteşem bir her şey dahil Marmaris tekne turu ortaya çıkardık.

2020 Her Şey Dahil Marmaris Tekne Turu Güzergahı

İki katlı, lüks ve konforlu teknemizde kendiniz ve sevdikleriniz için güzel bir yer tutun ve her şey dahil Marmaris tekne turu 2020 rotamızın tadını çıkarmak için arkanıza yaslanın: Büyük ihtimalle 2020 yazınızın en güzel hatıralarından birini yaşamak üzere yola çıkıyoruz.

Marmaris’ten kalkışımızın yaklaşık otuzuncu dakikasında ilk durağımız olan Cennet Adası’na varacağız ve burada kısa bir mola verdikten sonra Fosforlu Mağara’ya gideceğiz. 20 dakika boyunca olabildiğince yakınında duracağımız mağara önünde, berrak sular içinde yüzebilir, dilerseniz anı ölümsüzleştirmek adına ekstra bir ücret ödeyerek profesyonel fotoğrafçımız aracılığıyla fotoğraf çektirebilirsiniz.

Bir sonraki nokta olan Akvaryum Koyu’na gittiğimizde aklınızdan geçecek ilk şey koyun ismi ve kendisi arasındaki muhteşem paralellik olacak; zira 30 dakikalık süre esnasında burada attığınız her kulaç, size bir akvaryumda yüzüyormuş hissiyatı verecek. Buradaki berrak suyun tadını çıkardıktan sonra, Turunç’a geçip 1,5 saatlik serbest zaman dilimine giriş yapacağız. Marmaris’in gizli cenneti olarak tanımlayabileceğimiz bu minik tatil beldesinde şöyle bir gezebilir, bir şeyler yiyip içebilir, ya da yüzmelere doyamayacağınız enfes denizde vakit geçirmeye devam edebilirsiniz. Süremizin sonuna geldiğimizde, 40 dakika boyunca harika İçmeler Koyu’nu izleye izleye varış bitiş noktasına doğru yola çıkacağız, sonra da tadı damağınızda kalacak olan her şey dahil Marmaris tekne turu güzergâhımız sonlanmış olacak.

Her Şey Dahil Marmaris Tekne Turu Yolcuları İçin Bazı Hatırlatmalar

Her açıdan kusursuz bir her şey dahil Marmaris tekne turu deneyimi yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz; fakat bazen, bazı konularda aksilikler yaşanabilir. Bu aksiliklerin muhteşem Marmaris koylarının ve hatta önünüzdeki diğer günlerin tadını çıkarmanızı engellememesi için yazımıza bazı küçük notlar iliştirmeyi düşündük.

Öncelikle her ırktan, yaştan, ülkeden ve düşünceden insanın kabul ettiği gibi, sağlık her şeydir. Bu nedenle de yakın gelecekte ya da çok daha sonradan büyük olumsuzluklara sebebiyet vermemek adına, Marmaris tekne turu boyunca kendinize dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Örneğin hassas bir cildiniz ya da güneşe hassasiyetiniz varsa, teknemizin alt katında, gölgede bir yer seçip güvenli bir şekilde turumuza katılabilirsiniz. Aynı şekilde yanınıza şapka, krem, gözlük gibi koruyucular almayı da unutmayın.

Her şey dahil Marmaris tekne turu kapsamımızda yetişkinler için iki çeşit menü vardır: Yemek artı sınırsız içecek ya da sınırsız içecek ve yerli alkollü içecek. Eğer ikinci menüyü seçtiyseniz, fazla alkol tüketiminin güneş ve deniz etkisiyle, ya da tekne hareketliliğine bağlı olarak mide bulantılarına veya refleks kısıtlılığına sebep olabileceğini unutmayın. Bu, sizin ve sevdikleriniz için tehlike yaratabileceği gibi maksimum seviyede alabileceğiniz Marmaris tekne turu keyfinizi aşağıya çekecektir.

Her misafirimiz bizim için çok değerli olduğu için yıllardır yaptığımız gibi 2020 her şey dahil Marmaris tekne turu içeriğinde de sigortanız fiyata dahil edilir. Aynı şekilde tekne ekipmanları düzenli olarak kontrol edilir, bakımları yapılır ve ekibimiz profesyonel kişilerden oluşur. Zira yegâne amacımız size her açıdan mükemmel bir Marmaris anısı yaratmaktır.

Her gün, saat 10-10:30 ila 16:30 arasında bizim ile birlikte mavi-yeşil yolculuklara çıkma şansına sahip olsanız da, bir anda kış bastırır da aramıza katılamazsanız, sonradan “Ah o gemiden ben de olsaydım!” diye iç çekmemek için harika Marmaris tekne turu ofisimize uğramayı unutmayın..

2+

Yanıt bırak

GeziveGo
Gezivego-Gezi Rehberi-Sosyal İçerik Platformu

''Hayatının seni geçmesine izin verme. Kaybolmak için güzel bir yer bulalım.''