Sanat & Kültür Gezileri

Halikarnas Kapıları Kapattı

117views

”Veda Değil Başlangıç”

Bodrum’un demek az kalır aslında Türkiye’nin en nezih en ünlü eğlence merkezi Halikarnas The Club Müzik,Konser ve eğlence’ye kapılarını kapattı.Kapılarında kuyruk oluşan sürekli üst düzey hizmet veren bodrum’a gelenlerin uğrak noktası olan Halikarnas artık eğlence sektörüne bir son verdi.


Yerli yabancı herkesi mutlu eden 1979 yılından bu yana eğlence severlere hizmet veren Halikarnas Ahmet Ertegün’ün de zamanında söylediği üzere “Türkiye ilk defa dünyada bir şeyin en iyisini yaptı o da Halikarnas’tır.” sözünü birebir doğru kılmıştır.

Halikarnas The Club Kurucusu Konu ile alakalı açıklaması şu yönde;”Genç yaşlı fark etmeksizin her kuşaktan insanın kendinden bir anı bulabileceği, yolunun muhakkak kesiştiği, yerli ve yabancı misafirleri için eğlencenin çekim noktası olan Halikarnas The Club Bodrum’un yaratıcısı Sayın Süleyman Demir’in “bu bir veda değil; yeni bir başlangıç” sözleriyle kapatma kararını açıkladı.

[alert type=”info” close=”false”]İlginizi Çekebilir:

19 Mayıs Tatilini Nasıl Değerlendirebiliriz?

[/alert]

Şimdi Ne Olacak?

Kapatılma kararının ardından;Halikarnas Markası altında dünya’ya açılma kararının alındığı ve  Dubai’den, Hindistan’dan ve Miami’den gelen teklifleri değerlendirmekte olduğunu açıklayan yetkililer;

”Bu bir veda değil, yeni başlangıçlara yeniden birlikte yelken açacağız.” sevenlerine yeni projeler hakkında müjde kıvamında bir ipucu verdiler.Ülkemiz adına güzel işler başaran Halikarnas ailesini yeni projeleriyle beraber merakla bekliyoruz.

”Açıklama”

Genç yaşlı fark etmeksizin her kuşaktan insanın kendinden bir anı bulabileceği, yolunun muhakkak kesiştiği, yerli ve yabancı misafirleri için eğlencenin çekim noktası olan Halikarnas The Club Bodrum'un yaratıcısı Sayın Süleyman Demir'in "bu bir veda değil; yeni bir başlangıç” sözleriyle kapatma kararını açıkladığı videomuz yayında!

Halikarnas The Club paylaştı: 12 Mayıs 2017 Cuma

0

Yanıt bırak

GeziveGo
Gezivego-Gezi Rehberi-Sosyal İçerik Platformu

''Hayatının seni geçmesine izin verme. Kaybolmak için güzel bir yer bulalım.''

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister. Daha fazla bilgi için  Politikalarımıza göz atın.