Hakkımızda

Günümüz trendlerine uygun gelişmiş altyapısı ve kullanıcı dostu arayüzüyle gezivego.com Keşifseverlerin yol arkadaşı olmaya başlamıştır.

Gezivego Türkiye’nin Turizm Sosyal İçerik Platformu sloganı ile yayın hayatına başlamış olup, Gezgin ve Tatilciler’in uğrak yeri haline gelmiştir. GeziveGo.com üzerinden yayın yapan Üyeler olarak lanse edilen sitemizde yer alan her bir içerik ve içeriklere ait görseller, grafikler, videolar özgün olarak GeziveGo içerik editörleri tarafından kontrol edilmektedir.

Gezginler ve Tatilciler için kaynak rehber niteliği taşıyan içeriklerimiz belirlenen ana kategori başlıkları altında yayınlanır.

GeziveGo Kategorileri şöyledir;

  • Haber                                                            
  • Ölçek
  • Kültür Gezileri
  • Galeri
  • Video
  • Seyahat Rehberi

Seyahat etmek isteyenlerin, güzel bir tatil planı oluşturmak isteyenlerin faydalanabileceği birbirinden güzel ve bilgilendirici içerikler ile Gezi Dünyası’nın gündemini belirlemeye devam ediyoruz.

Seyahat ederken veya gezi turları gerçekleştirirken ne kadar çok yer gezdiğiniz yada ne kadar çok yer gördüğünüzden daha önemli olan ne kadar çok insanla arkadaşlık ettiğiniz, ne kadar çok insanlar birlikte kaliteli vakit geçirdiğiniz önemlidir.

GeziveGo’yu diğer Gezi Bloglarından farklı kılan samimi ve özgün içerikleri tamemen müdahelede bulunmadan kullanıcısına deneyimlerini olduğu gibi lanse etme özgürlüğü sunmaktır.. Özgün olarak üretilen içerikler ve kaynak içerikler  samimiyetle okurlarımıza ve takipçilerimize sunmaya çalışıyor, bundan da büyük keyif duyuyoruz.

GeziveGo’yu sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

Facebook Sayfamız ve Twitter Hesabımız her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Web sitemize destek olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek en büyük desteği sağlayabilirsiniz. Yayınladığımız içeriklerden hoşunuza gidenleri yine sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak arkadaşlarınızın da okumasını sağlayabilirsiniz.

Bazen bizi güzel ülkemizin güzelliklerini keşfederken, bazen dünyanın çok uzak bir noktasına seyahat ederken bulabilirsiniz.

Gezebilmenin bir lütuf olduğunu bilen bizler, her geçen gün yeni yerler keşfetmenin mutluluğunu yaşıyor ve bu mutluluğu okurlarımızla paylaşıyoruz.

Siz değerli okurlarımızda gezdiğiniz ve gördüğünüz yerlerle ilgili yazılı ve görsel notlarınızı,galerilerinizi,testlerinizi ve birbirinden keyifli videolarınızı İçerik ekle butonuna tıklayarak GeziveGo sitesinde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Yayınanacak yazı istediğiniz isimde yayınlanır ve size özel profil oluşturma imkanı sunarak mükemmel vakit geçirdiğiniz gezi yazınızı yüz binlerce hatta milyonlarca insana ulaştırma imkanına sahip olursunuz.

Gezi Biter Yazı Kalır…

Gezivego Tanıtım Video

Herkes gezgin olabilir ancak bir Evliya Çelebi olmak zordur. İşte biz bu zor olanı yapmaya çalışıyoruz. Modern zamanların Evliya Çelebi’si olup Dijital Seyahatname için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Evliya Çelebi’yi diğer gezginlerden ayırt eden en büyük özellik şüphesiz ki gezilerini yazıya dökmesiydi.

GeziveGo Ekibi