Galeri

Dünyayı Gezen İlginç Adam

127views

Adam, annesini güvence altına alırken dünyayı gezmeyide ihmal etmedi, bir yıl sonra da Hâlâ Yapıyor!

Jonathan Kubben Quiñonez Brüksel’de bir iş danışmanı olarak görevinden ayrıldığında arabasını sattı ve Mart 2016’da Küba’ya tek yönlü bir bilet rezervasyonu yaparken, annesinin biraz endişeli olduğunu söylemiyor. Bir yıl sonra, dünya gezginleri aynı kaygıyı ya da daha doğrusu yatıştırmaya yönelik girişiminde bir marka inşa etti ve eve göndermek için basit bir mesajla dünyaya adım atıyor: “Anne, ben iyiyim. .”
Quiñonez’ın her viral fotoğrafta elinde tuttuğu her yerde bulunan işaret, arka planda görülen nefes kesici, çoğu zaman ölüme meydan okuyan manzaralardan daha önemlidir. Annesine güvendiği akıllıca bir yol olarak başlayan, birinin tutkusu için bir kampanyaya dönüştü. Seyahat ederek, mutluluğunu kısıtlayan bir hayattan kurtuldu ve başkalarına da aynı şeyi yapmaları için ilham vermek istiyor. “Herkes seyahat etmeyi seviyor, cesaret yapmaya cesaret edeceksin,” dedi önceki yazıdan Bored Panda’ya “Dünyanın güzel bir yer olduğunu göstermeye çalışıyorum …”
Quiñonez, şehirleri, ülkeleri ve kıtaları dolaştırırken fan tabanının istikrarlı bir şekilde büyüdüğünü izledi ve şimdi Instagram’da 230 binin üzerinde takipçisi bulunuyor. Mayıs başında, annesi bile Endonezya gezisinde kendisine katılmaya geldi. Elinden geleni yaptığını söylemek güvenlidir! Aşağıdaki son maceralarından bazılarına göz atın ve sadece gezinmenin ayarını yapmaya çalışın.

#1

Mom-im-fine-guy-still-travel-around-world-jonathan-quinonez

#3

Guy Travels Around The World

Guy Travels Around The World

Şimdiye kadarki en sevdiğim şudur: Fotoğraflardaki mizah duygusunu çok seviyorum.

#5

Guy Travels Around The World

#6

Guy Travels Around The World 

#9

Guy Travels Around The World

 #10

Guy Travels Around The World

Jonathan Quiñonez

0

Yanıt bırak

GeziveGo
Gezivego-Gezi Rehberi-Sosyal İçerik Platformu

''Hayatının seni geçmesine izin verme. Kaybolmak için güzel bir yer bulalım.''