Eğlence Hayatı

Bodrum ve Marmaris Eğlence Hayatı

36views

Bodrum ve Marmaris Eğlence Hayatı yoğundur ve sayısız barı, kulübü, gece kulübü ve şovu ile Bodrum’un canlı gece hayatı aktivitelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Bodrum’daki harika gece hayatı ve eğlence aktiviteleri, Bodrum’un en büyük Eğelence Hayatı ve abartılı gece kulüpleriyle dolu olan Barlar Sokağı’nda gerçekleşir.

Kulüplere uğramadan önce, sıcak güneş altında her türlü kokteyl ve bira satan çok çeşitli barlardan birini tercih edebilirsiniz. Bodrum’daki gece kulüpleri köpük, aydınlatma ve dans gösterileri ile yoğun gece hayatı cazibe merkezleri sunar ve eğlence gece çok geç saatlere kadar devam eder.

İşte Bodrum ve Marmaris Eğlence Hayatı 

Bodrum Gece Kulüpleri & Barları

Mandalin Sesi

Rahat, ocak başı atmosferi ve Bodrum’un gece hayatı merkezinin kalbindeki kalenin manzarasına sahip sahil boyunca uzanan popüler ve ünlü bir bardır.

mandalin ses kulübü
mandalin ses kulübü

Gekko Kokteyl ve Viski

Bodrum’da yenilikçi bir havası olan kokteyl barları söz konusu olduğunda ilk tercihtir. Barda ayrıca düzenli aralıklarla kokteyl yapımı kursları da düzenlenmektedir.

Gekko kokteyl barı
Gekko kokteyl barı

Marina Yat Kulübü

Marina Yat Kulübü, son yıllarda bazı büyük Türk pop etkinlikleriyle adını duyurdu, ancak sıkı bir kalabalığa gömülmeden canlı grupların keyfini çıkarmayı tercih ederseniz, marina çevresindeki diğer mekanlar geç saatlere kadar açıktır ve daha fazlasını sunmaktadır.

Marina yatch club bodrum
Marina yatch club bodrum

Club Gümüşlük

Club Gümüşlük, Kapalı Gümüşlük’ün hemen yanındadır ve restoran, bar ve performans mekanı olarak hizmet vermektedir. Bodrum’un meşhur içeceği “Sandoz” menüde bulunabilir. Bir şans bulursanız, deniz manzarasında bir yer kapın.

Club Gümüşlük bodrum
Club Gümüşlük bodrum

Moss Club Bodrum

Moss Club Bodrum kaliteli konsepti ve 3 Bin kişilik açık hava alanıyla Bodrum eğlence hayatının göze çarpan mekanlarından biridir. Bodrum barlar sokağında ve Bodrum şehir merkezinde 2 adet şubesi bulunmaktadır.

moss club bodrum
moss club bodrum

Marmaris Eğlence Hayatı

Marmaris‘te gece hayatı söz konusu olduğunda, çılgın partileri, canlı müzikleri, lazer şovları, dans partileri, köpük partileri, kostüm partileri ve ünlü Dj’lerle harika Marmaris gecelerini yaşayabilirsiniz.

Marmaris Barlar Sokağı

Gün batımından sonra Marmaris’in çılgın geceleri tatilcileri ağırlıyor. Marmaris’teki yoğun gece hayatı ve en iyi gece hayatı ile eğlence bölgesi, kulüpler ve diskolar ile 500 mt mesafededir. Marmaris merkezine yürüme mesafesindedir. Marmaris Barlar Sokağı‘ndaki gece hayatı 05.00’e kadar sürüyor.

Club Arena

Marmaris Barlar Sokağı‘ndaki Marmaris Club Areena 2004 yılından bu yana Marmaris’in önde gelen gece kulübüdür. Marmaris’teki en büyük açık hava disko ve gece kulübüdür. Kulüp tüm yıl boyunca her gün 21: 30’dan itibaren açıktır.

kulüp arena marmaris
kulüp arena marmaris

Joy Kulübü

Joy Club, Marmaris’teki en popüler kulüplerden biridir. Gece gösterileri, müzik, DJ’ler, partiler vb. İle harika gece etkinlikleri sunar.

joy club marmaris
joy club marmaris

Andromeda Kulübü

Andromeda Club Marmaris bölgesinde ki en büyük ve kaliteli eğlence merkezlerinin arasında yer almaktadır. Marmaris Barlar sokağında yer  alan mekan son yıllarda ki en popüler eğelence merkezlerinden biri olayı başarmıştır.

andromeda club marmaris
andromeda club marmaris
0

Yanıt bırak

''Hayatının seni geçmesine izin verme. Kaybolmak için güzel bir yer bulalım.''

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister. Daha fazla bilgi için  Politikalarımıza göz atın.